poniedziałek, 6 lipca 2015

R.I.P IT or SHIP IT | Book Tag

                     Jest to pierwszy Tag na moim blogu, a do zrobienia tego tagu zostałam nominowana przez http://poczytajmycos.blogspot.com/, Bardzo dziękuję !

                  Zasady są proste, mamy przygotowane 7 imion książkowych bohaterek i bohaterów. W każdej rundzie losuję jedną parę i decyduję czy dany parring ma moim zdaniem szansę przeżyć.Więc zaczynamy ! 
Runda 1
            Pierwsza para prezętuje się następująco: Bella ze "Zmierzchu" i Deamon z książki "Obsydian".
Jeśli mam być szczera ta para jest skazana na porażkę! Deamon ma trudny charakterek, i coś nie widzę infantylnej Belli przy nim. Zastanawiam się tylko kto by pierwszy uciekł, ona od niego czy on od niej? Och biedny Deamon. Więc pierwsza para i już: I R.I.P IT.Runda 2
             Wylosowałam: Nore z "Szeptem" oraz Sama z "Drżenie". No i w końcu ! Uważam że Sam by idealnie pasował do Nory ( nawet, nie wiem czy nie lepiej niż Patch). Sam był świetnym troskliwym facetem, Nora była momentami wkurzająca, ale można jej to wybaczyć.  A więc I SHIP IT.


Runda 3
              Koleją parę będą tworzyć: Katniss z "Igrzysk Śmierci" i Hunter z książki "Hopeless". Gorzej już chyba być nie mogło! To będzie ciężka decyzja. Z jednej strony oboje dużo przeszli co może ich zbliżyć, ale z drugiej totalnie nie mogę sobie wyobrazić Katniss  walecznej dziewczyny z dystryktu 12, ze zwykłym chłopakiem, jakim jest Hunter. Chodzi mi o to że żyją w innych światach i innnych realiach, i czy zderzenie tych światów było by dobre? Według mnie nie, więc I R.I.P IT.


Runda 4
              Teraz wylosowałam Grace z książki "Drżenie" i Augustusa z "Gwiazd naszych wina". Tu wybór jest prosy. Grace była bardzo lojalna, i kochająca, Augustus natomiast był słodkim chłopakiem z poczuciem humoru. Uważam że byliby naprawdę bardzo słodka parą, zdecydowanie I SHIP IT.Runda 5
              Kolejna para to: Sky z książki "Hopeless" oraz Patch z "Szeptem". I mamy tu świetną parę! Mimo że Sky nie łączy tyle z Patchem co z Holederem, coś czuję że i tak nie oparła by się jego anielskim wdziękom. Także I SHIP IT.


Runda 6
              Tym razem wylosowałam: Katy z książki "Obsydian" i Peete z "Igrzysk Śmierci". No nie wiem... Czy ten związek ma przyszłość? Mogło by im się udać, ale nie widzę Peety, (szczególnie po przeżyciach z Kosogłosa,) żeby mógł pokochać inną niż Katniss. Z przykrością ale I R.I.P IT.


Runda 7
            To już ostatnia runda, i ostatnią parą jest: Hanzel z "Gwiazd naszych wina, i Edward ze "Zmierzchu". Biedna Hanzel, jeżeli by do tego doszło! Kiedy wylosowałam tę parę, wyobraziłam sobie jak biedna Hanzel ucieka przed napalonym Edwardem. Z całą pewnością I R.I.P IT !


         To już koniec, naprawdę dobrze się bawiłam robiąc ten Tag. Chciałam nominować :
*Martha Oakiss
*damian-czyta
*Znalezione wśród wielu
Zapraszam do zabawy ;)

4 komentarze:

 1. Dlaczego nikomu nie wypadają genderowe pary?! :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można by spróbować, wymieszać obie płcie, ale już teraz jest ciekawie. Bała bym się jakie połączenia by nam zgotował los ;)

   Usuń
 2. Dziękuję za nominację! Już niedługo wstawię swoje losowanie ;)
  Co do genderowych par, to może być całkiem ciekawe.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej rozwaliła mnie pierwsza para :D. Daemon jest za fajny na Belle!!!
  Buziaki :*,
  zapraszam do mnie: cynamonkatiebooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń