środa, 1 lipca 2015

TBR: Lipiec 2015

                    Mamy już 1 Lipiec, więc nadszedł czas na plany czytelnicze. W tym miesiącu mimo że są wakacje planuję przeczytać jedynie pięć książek, oczywiście lista może się poszerzyć, lub skurczyć. Jednak mam nadzieję że uda mi się przeczytać wszystkie pozycje które sobie wyznaczę. 
***

                     Lipiec planuję rozpocząć nową książką wspaniałej Rebeccki Donovan. Książka nosi tytuł "Co jeśli.." .
Muszę przyznać że już kolejny raz jestem zaintrygowana tytułem książki tej autorki. Nic mi nie mówi "Co jeśli..." nie czytam opisów z tyłu, lecz czuję że się nie zawiodę tą książką.
***

                        Kolejna książka, i znów mamy do czynienia z Rebeccą Donovan. Planuję przeczytać w końcu "Oddychając z trudem", jest to kontynuacja serii "Oddechy". Ta książka czeka na mnie już ładne dwa miesiące, i ciągle znajduję wymówkę by przeczytać coś innego, mimo że "Powód by oddychać" mi się bardzo spodobał,  urzekała mnie ta książka,  jednak  była momentami tak dołująca, że starałam się brać za bardziej optymistyczne pozycje książkowe. Mimo wszystko jestem bardzo ciekawa jak potoczy się dalej ta historia Emmy i Evana.
***


                        Trzecią książką zaplanowaną na Lipiec, jest trzeci tom serii "Lux" czyli "Opal" Jennifer L. Armentrout. Jestem ogromną fanką tej serii, drugi tom "Onyks" był świetny, i mam nadzieję że kolejne tomy również mnie zaskoczą.
***

                     Następna książka którą planuje przeczytać jest "Toxic" Rachel Van Dyken. Jest to drugi tom serii "Zatraceni". "Utrata" prawdę mówiąc mnie nie porwała, i jak dla mnie była przewidywalna. Mimo to mam zamiar przeczytać tę książkę, ponieważ jest to inna historia, opowiadająca losy innych bohaterów. I coś czuję że mi sie spodoba.

*** 


                      Ostatnią książką zaplanowaną na ten miesiąc jest Mara Dyer Przemiana, autorstwa Michelle Hodkin. Jest to kontynuacja książki Mara Dyer Tajemnica. Pierwszy tom, był ciekawy, autorka miała orginalny pomysł, lecz to do mnie nie przemówiło, nie było w tej książce żadnego "Wow", liczyłam na coś więcej. Oby drugi tom był bardziej zaskakujący.
***


                  To już wszystkie książki na których planuję położyć ręce w tym miesiącu. Jeżeli ktoś ma inne zdanie, lub wręcz myśli tak samo na temat niektórych książek proszę pisać w komentarzach, jest to dla mnie bardzo ważne. ;)


2 komentarze:

  1. Za Mare zabieraj się koniecznie! "Obsydiana" miałem na oku, ale nie teraz. Może kiedyś!

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę przeczytać ! Przeczytaj Obsydiana, drugi tom był świetny ! ;)

    OdpowiedzUsuń